Biz Kimiz ?

Bekirağa Süt Mamülleri ticari faaliyetlerine aile şirketi olarak 1974 yılında süt satışı ile başlamıştır.
İzmir Işıkkentte küçük bir İmalathane de yoğurt üretimi ile birlikte İzmir Bornova da satış yeri alarak devam etmiştir.
Kuruluşunda aile şirketi iken 1996 Yılında Mustafa ŞENSEZ firmayı tamamen devralmış, işletmeyi ve üretim faaliyetlerini halen devam etmekte olan Germencik-Aydın'a taşımıştır.
2009 senesinde kapasite artımına gidilmiş ürün ve gramaj çeşitliliği hedefler doğrultusunda arttırılmıştır.

2018 yılında Bekirağa markasıyla ŞENBAŞ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ TARIM HAYVANCILIK PAZ. İTH.İHR .SAN.TİC.LTD.ŞTİ’Nİ kuran Esma Nur Şensez babası Mustafa Şensez ile faaliyetlerine halen devam  etmektedir. Şenbaş Süt ve Süt Ürünleri’nin teknolojiyi de yakından takip etmekle mandırasında Bekirağa markasıyla peynir çeşitleri, süzme yoğurt,kaşar peyniri, tereyağı, yöresel kesik ve benzeri ürünleri üretmektedir. Şenbaş Süt ve Süt Ürünleri 1500 metrekare kapalı alanda işletmenin günlük 40 ton süt işleme kapasitesi olup şu an 15 ton civarında süt işlemektedir.

2018 yılında Bekirağa markasıyla ŞENBAŞ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ TARIM HAYVANCILIK PAZ. İTH.İHR .SAN.TİC.LTD.ŞTİ’Nİ kuran Esma Nur Şensez babası Mustafa Şensez ile faaliyetlerine halen devam  etmektedir. Şenbaş Süt ve Süt Ürünleri’nin teknolojiyi de yakından takip etmekle mandırasında Bekirağa markasıyla peynir çeşitleri, süzme yoğurt, kaşar peyniri, tereyağı, yöresel kesik ve benzeri ürünleri üretmektedir.

İyi yaşam

süt ve süt ürünlerimizin sizlere ulaştırarak ve mutluluğunuza katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Uzman

süt ve süt ürünlerimiz uzman personeller tarafından denendi ve onaylandı.

Organik beslenme

tarım ve köy işleri bakanlığı tarafından düzenli olarak yemden numuneler alınarak yemler de hormon kullanıp kullanılmadığı kontrol edilmektedir.

Tazelik

ürünlerimizin saklama koşullarına uyulduğu sürece raf ömrü tazeliği korur.

Üretim

ürünlerimiz süt ve yoğurt fabrikaların da tamamen hava ile temas etmeyen ortamlarda üretilmektedir.

Kalite

ürünlerimiz tazeliği ve kalitesiyle her zaman 1-0 öndedir.